Фото

Ураган — ТВД 4:3. Перший матч з бразильцями (ФОТО)

В Івано-Франківську почався товариський турнір з міні-футболу «Кубок Галичини 2010». За нагороди та призовий фонд змагаються івано-франківський «Ураган», львівські «Енергія», «ТВД» та клуб «Балтикфлора» з Чехії.

Сьогодні команди зіграли перші матчі. Відкрили турнір «Енергія» і «Балтикфлора». Чеська команда перемогла з рахунком 3:2.

Відповідно «Урагану» сьогодні простояв «ТВД». Матч зібрав чималу публіку, як на товариську зустріч. Не дивно, адже іванофранківці з нетерпінням чекали побачити у справі бразильських новачків нашої команди. Вони з’явилися у другому таймі за рахунку 2:1. До того часу «Ураган» вже встиг відігратися після голу Ткачука на 8 хвилині. Забивали Максим Павлюк та Андрій Сімка. У четвірці з трійкою легіонерів зіграв Петро Шотурма.

На 24 хвилині рахунок 3:1 зробив Роман Ярий. Далі події розгорталися драматично. За одну хвилину бразильсько-українська четвірка «привезла» у свої ворота два голи. Забивали Шурак і Кузь.

Та ж четвірка виправилася і реалізувала штрафний. Відзначився Шотурма і встановив остаточний рахунок 4:3. «Тайм» п’ять хвилин грав уп’ятьох, та безрезультатно.

Наразі помітно, що бразильці ще не в оптимальних фізичних кондиціях та потребують часу, аби зігратися. Та їхня техніка і нестандартні ігрові рішення, безумовно, кидаються в очі.

Завтра — другий день цьогорічного Кубка Галичини. О 15:00 між собою зіграють львівські «Енергія» та «ТВД», а о 17:00 «Ураган» спробує знайти ключик до віце-чемпіона Чехії «Балтікфлори».