Фото

Українка Анна Мельниченко — чемпіонка світу з семиборства (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дистанцію 100 метрів з бар’єрами Мельниченко пробігла другою, але надалі захопила лідерство і не відпускала його аж до завершення змагань, повідомляє Федерація легкої атлетики України. Перед заключною 800-метрівкою її та канадійку Бріанне Тісен-Ітон розділяли трішки більше 60 очок. Для перемоги Анні потрібно було не програти більше 4-4,5 секунд. Рекорд канадійки був вищим, ніж у нашої спортсменки, але Мельниченко була готова до боротьби. Майже в кожному виді вона повторювала або була близькою до особистих рекордів, і заключний вид не був винятком.

Якщо раніше Анна не вибігала з 2.12 хвилин, то в Москві показала 2.09,85 хв. Та гналася вона не за результатом. «Бачила перед собою лише спину Бріанне і все, до чого прагнула, не відпустити її», — зізналася спортсменка. Щоб стати чемпіонкою світу, Анні довелося встановити ще й особистий рекорд за сумою семиборства — 6586 очок.

Підсумкові результати (після семи видів):

1. Анна Мельниченко (Україна) — 6586 очок (особистий рекорд)
2. Бріанн Тісен-Ітон (Канада) — 6530 (особистий рекорд)
3. Дафне Схіпперс (Нідерланди) — 6477 (національний рекорд)
4. Клаудія Рат (Німеччина) — 6462 (особистий рекорд)
5. Катаріна Джонсон-Томпсон (Великобританія) — 6449 (особистий рекорд)

Довідка

Семиборство — легкоатлетична дисципліна, комбіноване змагання, яке складається із семи вправ. Жіноче семиборство входить до програми Олімпійських ігор. До програми жіночого семиборства входять біг на 100 метрів з бар’єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра, біг на 200 метрів, стрибки у довжину, метання списа, біг на 800 метрів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.