Фото

Украли лавку (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого року, до свого десятиліття, «Репортер» подарував Франківську десять лавочок. Поставили їх на дамбі Бистриці Солотвинської на Набережній, передали на баланс КП ДРЕУ. Дуже сподівалися, що мешканцям вистачить совісті не псувати подарунок газети рідному місту — не різати, не палити, не красти.

На жаль, не вгадали. Десять лавок простояли до квітня цього року. А недавно одну таки зрізали болгаркою та, напевно, вивезли машиною. Причому вона не була прихована за деревами, це місце добре видно з дороги та з вікон сусідніх будинків. І болгарка — далеко не безшумний інструмент. Але злодіїв такі дурниці не зупинили.

Отже, мінус один. Дев’ять лавок ще стоять, навколо — купи сміття: пляшки, пластик, недопалки. Вдень там гуляють молоді мами з колясками, а ввечері…

За словами Володимира Юсипіва, керівника КП ДРЕУ, вони знають про крадіжку «репортерської» лавки. «Я думаю, що це хамство, — говорить Юсипів. — Лист до міліції ми вже підготували. У суботу наші працівники там прибирали. А цього четверга о 16.00 дамбу прибиратимуть молодіжні організації. Коштів на це не вистачає: якщо прибирати щоденно, то гроші закінчаться вже через місяць-два».

До речі, свого часу газета офіційним листом просила міліцію запровадити чергування на дамбі. Тепер вимагаємо розслідувати крадіжку. А читачів просимо: якщо раптом побачите в когось на городі красиву ковану лавку з написом «Репортер» — для рідного міста», повідомте, будь ласка. Цікаво буде познайомитись.

Ми всі багато сваримо владу, депутатів, комунальників. В інтернет-коментарях їх називають хрунями, рагулями, коментатори регулярно та смачно розмірковують про відмивання грошей і дерибан. Погодьтеся, жодна влада, якою б вона не була, не навчить нас порядку, поки ми не навчимося самі. Ну, не руки ж рубати?..


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.