Фото

«У пошуках скарбів Довбуша» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З нагоди 19-ї річниці Незалежності України у четвер, 26 серпня, відбувся туристично-краєзнавчий проект «У пошуках скарбів Довбуша». Гра проходила на Скелях Довбуша у місті Болехові на Прикарпатті. Участь у квесті брали 8 команд – молодь Івано-Франківської області. «Скарб» у розмірі 1000 гривень знайшла і цим самим здобула перемогу команда Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому «ВАВ».

Загальна кількість учасників — близько 100 чоловік, де, окрім пошуку скарбів, всі могли вивчити і ознайомитись із історією краю, навчитись правильності орієнтування на місцевості та відпочити і помилуватись чудовими краєвидами Болехівського краю.

Гостями свята були начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Карабін, міський голова Болехова Зенон Макота та голова молодіжної адміністрації Івано-Франківської області Ганна Крисюк.

За словами Ганни Крисюк, ідея даного заходу належить журналістці каналу «1+1» Аллі Пасс, а от формат проведення і місце вибирала вже молодіжна адміністрація спільно з головним управлінням у справах сімї молоді та спорту. Даний захід викликав море позитивних вражень і емоцій у молоді краю, і наступного року, як зазначив Мирослав Карабін, даний проект відбудеться вже на всеукраїнському рівні, що дасть можливість всім молодим людям України побачити наш край, цікаво провести своє дозвілля та позмагатись за нові скарби Довбуша.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.