Фото

У передостанньому турі Суперліги «Говерла» здолала «Черкаських Мавп» (ФОТО)

Івано-франківська «Говерла» на виїзді провела матч передостаннього туру регулярного чемпіонату Суперліги. Тріо американських легіонерів «Говерли» Кевін Тіггс, Брайан Грін та Ерік Колмен вирішило долю матчу в Черкасах, де іванофранківці здобули перемогу над «Черкаськими Мавпами» з рахунком 79:69.

У першій чверті господарі паркету чинили гідний опір супернику. Але вже наступна десятихвилинка минула за переваги «Говерли». Домінуючи в боротьбі під щитами й демонструючи значно кращий відсоток реалізації кидків із гри, підопічні Євгена Мурзіна виграли першу половину з рахунком 41:29.

Третя, найбільш результативна чверть, завершилася внічию, а на старті заключної десятихвилинки «мавпи» навіть скоротили відставання від «ведмедів» до чотирьох пунктів. Однак на продовження ривка у черкащан не вистачило ані сил, ані довжини лави, натомість гості повернули собі комфортну перевагу.

Форвард «Говерли» Кевін Тіггс став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 18 очками та п’ятьма підбираннями. Брайан Грін записав на свій рахунок 17 очок і вісім підбирань, в Еріка Колмена 16 очок і вісім підбирань.

У турнірній таблиці «Говерла» посідає восьме місце. Наступний матч наша команда проведе вдома з аутсайдером першості львівською «Галичиною» у четвер, 12 квітня. Початок — о 19:00.