Фото

У драматичному дербі «Ураган» переміг «Енергію» (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбулося найпринциповіше протистояння українського футзалу. У драматичному матчі «Ураган» переміг львівську «Енергію» 3:1.

Хоч голів переповнений манеж Коледжу фізвиховання у першому таймі й не побачив, проте пристрасті в матчі били через край.

Команди вже на сьомій хвилині мали у своєму пасиві по одній жовтій картці.

Раз-по-раз на паркеті ставалися жорсткі зіткнення. Гравцям допомагали лікарі.

«Ураган» до перерви виглядав значно гостріше. Франківці проводили небезпечні атаки, кілька разів ледь не заштовхували м’яч у ворота суперників.

Кожне рішення суддів у ці хвилини викликало схвалення вболівальників однієї команди та обурення прихильників іншої.

«Енергія» «зависла» на п’ятому фолі. Проте шостого фолу судді так і не захотіли побачити.

Під кінець тайму у черговому жорсткому зіткненні «ураганівець» Павел Будняк зазнав пошкодження.

Судді відчули, що втрачають контроль над грою і провели екстрену нараду.

Тим часом у кутку майданчика клубний лікар «Урагану» Михайло Даньків надавав допомогу Будняку. Згодом нашого футболіста попід руки вивели з манежу.

На паркеті опинялися й львівські футболісти. Варто сказати, що часом робили вони це не без задоволення, провокуючи суддів ставити фоли господарям майданчика.

Розв’язка матчу настала в другому таймі. На 24 хвилині гол у ворота суперників провів Євген Валенко.

Одна з команд взяла тайм-аут.

На 28 хвилині Андрій Сімка зробив рахунок 2:0. Радості франківських фанів не було меж.

Вже за 10 хвилин до фінальної сирени львів’яни почали грати з п’ятим польовим. Роль граючого воротаря виконував Овсянніков.

Довго довелося терпіти гру в меншості гравцям «Урагану».

Оборонялися франківці не дарма. На 38 хвилині гол у порожні ворота забив Роніньо. Трибуни почали скандувати «Молодці! Молодці!»

За 20 секунд до кінця гри «Енергія» таки «розпечатала» ворота Кирила Ципуна (відзначився Павленко), та цього було замало. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.

«Ураган» скоротив відставання від «Енергії» до чотирьох очок та йде в Екстра-лізі четвертим. Франківці мають ще гру в запасі. На перше місце вийшов харківський «Локомотив».

У середу, 20 лютого, підопічні Сергія Гупаленка в Хмельницькому зіграють з місцевим «Спортлідером+».А в четвер, 28 лютого в Івано-Франківську «Ураган» прийматиме «Єнакієвець».

Екстра-ліга. Результати 18-го туру: Локомотив — Спортлідер+  4:2, ЛТК — Єнакієвець 3:2, Ураган — Енергія 3:1.