Фото

У «Надії» визначили кращих кухарів та офіціантів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 22 березня, на базі готелю «Надія» відбувся конкурс молодих талантів кулінарії «Кращий за професією», який щорічно організовується ТзОВ «Фірма «Надія». Мета конкурсу — визначити кращих фахівців кулінарної справи серед кухарів, кондитерів, працівників ковбасного цеху та офіціантів «Надії», а також найсмачніші та найвишуканіші зразки кулінарної продукції, виготовленої на кухнях ресторанів «Європейський» та «Національний» готелю «Надія». Кухарі презентували свої кулінарні винаходи і ділилися унікальною рецептурою, після чого члени поважного журі дегустували кожну страву та ставили свої оцінки. Серед представлених страв були й такі, якими насолоджувалися на забавах високого рівня президент США Барак Обама та співачка Ані Лорак.

Окрім страв, на конкурсі також оцінювалась майстерність офіціантів у оформленні та сервіруванні столів з особливих нагод — наприклад, стіл для романтичної вечері або фуршетний стіл для прийому німецької делегації. Майстерне художнє оформлення офіціанти вдало поєднували з канонами ресторанного етикету.

Конкурс тривав близько трьох годин, після чого журі оголосило свій вердикт. Перше місце з кухарів ресторану «Європейського» зайняли Марія Солотинська та Михайло Лукасевич. Найкращими кулінарами з «Національного» ресторану визначено Василя Гап’яка та Павла Малюкова. Переможцями серед офіціантів стала команда під керівництвом метрдотеля Івана Сахніка за сервіровку столу «Романтична вечеря».

Переможці «кулінарного змагання» не лише отримали грамоти й нагороди — їхні кухарські шедеври будуть внесені в меню ресторанів готелю «Надія».