Фото

У Франківську відкрили пам’ятник пластунам (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківську, з нагоди 100-річчя «Пласту», відкрили пам’ятник пластунам, що не зламали своїх присяг. На відкритті виступали голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Віктор Анушкевичус та заступник голови ОДА Роман Іваницький. Далі – дякували усім, хто долучився до будівництва пам’ятника.

Голова обласної ради, пластун з 20-річним досвідом Олександр Сич переконаний, що «Пласт» з роками виховає людей, які будуть на найвищих постах держави. Мовляв, саме пластун стане колись Президентом та очолить уряд, саме вони переважатимуть у парламенті.

«Саме коли на цих посадах пластунів буде більшість, – сказав Сич, – то ті благородні цінності та характеристики, які відкриваються в «Пласті», зможуть передати на весь стиль управлінською державою».

Він вважає, що ставити пам’ятник пластунам – це поштовх українського суспільства на те, щоб таку організацію, як «Пласт» треба плекати та цінувати. Мовляв, переконаний, що майбутнє української держави в рухах пласту.

До теми: У скульптурній композиції пам’ятника використана бронзова фігура юнака у пластовому однострої зразка 1925 року з мандрівним наплічником та орлом в руках.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.