Фото

Тиждень у фото, 5-11 квітня 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4 квітня на прес-конференції депутат облради Віктор Неміш попросив молодих людей приносити до Координаційної ради свої резюме. Аби потім саме з них формувати кадровий резерв.

Члени виконавчого комітету ГО «Івано-Франківськ «Майдан»провели аналіз діяльності 32 територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в Івано-Франківській області. Відтак, попросили звільнити окремих керівників. 

У вівторок, 8 квітня, франківці вийшли на акцію під стінами СБУ, що на вулиці Сахарова. Жінки вимагали порядку та безпеки у місті. 

У вівторок, 8 квітня, кілька франківців прийшли до будівлі СБУ із закликами об’єднуватись та йти разом до перемоги. “Разом ми переможемо!”,”Українці завжди єдині”, Подолаємо розбрат – переможемо Путіна,” – з такими гаслами пікетували активісти. 

Франківці виступили проти нового голови СБУ Найдича. Фоторепортаж та відео з акції під стінами СБУ. 

Під час мирної ходи представники Правого сектору, Автомайдану та Самооборони приклеїли до дверей будівлі СБУ плакат із портретами Героїв Небесної сотні,”щоб працівники СБУ, йдучи на роботу, бачили обличчя загиблих на Майдані.” 

8 квітня в Івано-Франківську відбулося розкриття конкурсних пропозицій, які подали перевізники ТПВ. 

У вівторок, 8 квітня, організатори “Черемош-Фесту 2014” розповіли франківцям більше про фестиваль карпатської культури, який відбудеться 2-4 травня. 

Івано-Франківщина стала активним учасником Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», в рамках якої в області відбулося відкриття двох спортивно-ігрових майданчиків. 

9 квітня члени виконкому вирішили не слухати про збільшення тарифу на перевезення по суті, а перенести його « на потім». Так, виконком повернеться до питання тарифів на маршрутки у травні. 

Франківські міліціонери закрили покер-клуб, який маскував свою діяльність під егідою гри в спортивний покер.  

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.