Фото

Табачник-дартс на Вічевому (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 23 березня, представники обласного осередку “Свобода” та “Студентської Свободи” провели на Вічевому майдані в Івано-Франківську демонстративну “антитабачницьку” акцію під назвою “Табачник, STOP!”, під час якої дали змогу кожному бажаючому кинути дротик в зображення обличчя міністра освіти і науки України Дмитра Табачника. Свободівці та інші громадські організації міста, які доклалися до влаштування акції протесту, звинувачують регіонала Табачника в українофобстві та нагнітанні ворожнечі в суспільстві.

Акція проходила у формі змагання на влучність: той, хто попадав у “яблучко”, отримував від організаторів яблуко з наклейкою “ГЕТЬ”. В акції взяли участь підлітки, молодь і навіть старші люди. Свого дротика в Табачника кинув також голова виконкому Івано-Франківської міської організації ВО “Свобода” Руслан Марцінків, а керував “полігоном” з мегафона координатор обласної “Студентської Свободи” Василь Попович.

Акція протесту викликала в учасників неабиякий ажіотаж і азарт. Під кінець, коли призові яблука закінчилися, вона фактично перетворилася в розвагу, коли весела молодь взялася “розстрілювати” обличчя Табачника зблизька.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.