Фото

Святий Миколай прийшов до сиріт. Підсумки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мальтійська Служба Допомоги та Карітас Івано-Франківськ УГКЦ підбили підсумки благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт». Завдяки благодійництву вдалося допомогти Святому Миколаю прийти до понад 2000 дітей, які проживають в інтернатах та сирітських закладах нашого краю.

На свято Миколая діти вже отримали подарунки за листами, а дитячі будинки та сиротинці — допомогу на суму 169 344 гривень. Упродовж Різдвяних свят буде придбано та передано школам-інтернатам медикаменти, засоби гігієни, меблі, спортивне та реабілітаційне обладнання, побутові прилади та інші речі першої необхідності. Всього цього року матеріальна і фінансова допомога в рамках акції склала 347 331 гривень.

Впродовж акції «Святий Миколай іде до сиріт» чудотворцю допомагали 260 волонтерів з семи осередків Мальтійської Служби Допомоги («Зірочки», «Ангели», «Світлячки», «Бджілки», «Тисмениця», «Дружина» та «Сервіс»). У своєму розпорядженні святий мав 7 мікроавтобусів та 2 причепи, що дало змогу за 7 днів подолати відстань у 4 100 кілометрів до всіх сиротинців, навіть у найвіддаленіших куточках Івано-Франківської області.

Неможливо уявити акції без значної підтримки засобів масової інформації. Цифри, як і результати, справді вражають: 36 інтернет-порталів, 5 телекомпаній, 8 радіостанцій, 8 рекламних агенцій, 13 друкованих періодичних видань, 3 видавництва, Укрпошта, фабрика конвертів «Куверт-Україна». У трьох соціальних мережах до груп «Святий Миколай іде до сиріт» приєдналося 1710 учасників.Write A Comment