Фото

“Свято ковалів” стартувало в Івано-Франківську (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цьогоріч у фесті беруть участь ковалі з різних куточків України, а також з різних країн світу – Естонії, Франції, Голландії, Польщі, Литви, Швеції, Італії, Турції, Ізраїлю, Білорусі. Цікаво, що на свято завітала й команда з Санкт-Петербургу (Росія).

За словами Володимира Дємідова, майстра з Санкт-Петербургу, вони вирішили приїхати сюди, аби саме зараз підтримати своїх друзів, тому що саме зараз потрібна дружба та мирний обмін досвідом.
 

Голова громадської організації “Свято ковалів” Сергій Полуботько розповів усім присутнім про цьогорічну тему фестивалю.

«Ми як завжди підготували нашу чергову спільну роботу, яка, як мені здається, зараз набуває більшої актуальності – тема єднання, – пояснює Полуботько. – Ми підготували колону у вигляді хреста. Якщо дивитися зі всіх боків: зверху, зліва, справа – всюди можна побачити хрест».

За його словами, він символізує перетин людської душі з земним і небесним. До роботи долучаться всі ковалі . Вони зроблять скоби, які будуть з’єднувати чотири дерев’яні колони, як чотири сторони світу чи чотири пори року.


 

Також впродовж трьох фестивальних днів усі бажаючі зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, придбати собі оригінальні ковані сувеніри та просто помилуватися справжньою чоловічою роботою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.