Фото

«Станіславські забави» без Андрія Мацевка (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Учора, 29 вересня, в актовому залі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника був справжній аншлаг. І не лише через те, що тут проходило гумористично-розважальне шоу «Станіславські забави», присвячене 70-річчю університету, а й також тому, що багато хто очікував присутності на «забавах» Андрія Мацевка — «зірки» талант-шоу «Ікс-Фактор» родом із Рожнятівського району Прикарпаття.

Нагадаємо, що Андрій нещодавно виступав на цьому шоу, щиро намагаючись завоювати прихильність глядачів та журі. І якщо останні дали йому чотири «НІ», то телеглядачі і фактично вся Україна встигла полюбити цього сміливого хлопчину, який так хотів стати артистом…

На жаль, сам Андрій Мацевко не приїхав на «Станіславські забави», хоча й в анонсах згадувався як топ-гість програми. Утім, сміху і без нього було більш ніж достатньо. Глядачі хапалися за животи від жартів команд КВН «Хлопці по виклику», «Post Scriptum», коломийської банди «Так сталося», дуету «Подоляночка». Музичну частину забав представляли троє нігерійських «гуцулів» із гурту «Чорні афини», біт-бокс дует «Sharp Tongues», співак Олег Чигер та рок-гурт «Рура».

Особливо смішним був номер-пародія на недавній конкурс чоловічої краси «Містер Західної України OPEN 2010». Цього разу, на «Станіславських забавах», хлопців нагороджували не зовсім за красу — вони змагалися за звання «Містера мікрорайону», показуючи понти і грамотність реальних пацанів з району.

Також багато жартів і розважальних номерів було присвячено саме Андрію Мацевку та його неповторному таланту насмішити, виконуючи козирну «Смереку». Спеціально для глядачів «Станіславських забав» було знято документальний сюжет подорожі на Рожнятівщину, батьківщину Андрія, а також показали ексклюзивне відео з домашньої підготовки майбутнього «артиста» до шоу «Ікс-Фактор».


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.