Фото

Шестопалов планує виправляти ситуацію в Бердянську, сидячи у Франківську (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, після ознайомлення працівників місцевого «Водоекотехпрому» з їхнім новим начальником, Романа Шестопалова офіційно представили у міськвиконкомі. На прес-конференції новий керівник відповів на запитання журналістів і розповів про свої майбутні дії на посаді.

Зокрема, Роман Шестопалов розповів про те, як працював у місті Бердянську. Нагадаємо: там він керував підприємством «Чиста вода», яке взяло у концесію «Бердянський водоканал».

«Як і саме місто Бердянськ, Бердянський водоканал це дуже специфічне підприємство. По-перше, 100% води, яку споживають мешканці Бердянська, куплені. Тобто там нема своїх джерел, звідки би можна було качати воду. Потужний водопровід – 170 км, він за протяжністю найбільший в Європі. Тому вся вода качається із Каховського водосховища. Тому з цим багато проблем. Адже при транспортуванні води є немалі втрати. Тому до кінцевого споживача доходив не повний об’єм тої послуги, яку ми надавали. Але там були питання, пов’язані з політикою… Не думаю, що про мене конкретно або про моє підприємство люди погано говорять. Так, у нас були конфлікти з владою, адже це був тільки другий проект, який реалізувався по концесії підприємств водопостачання. Зрозумійте, все нове йде проти стереотипів… викликає протидію. Так, немає великих досягнень. Але ми йдемо до цього. І я думаю, що при нагоді і підтримці місцевої влади (кажу про місто Бердянськ) ми виправимо становище».

А на запитання журналіста «Репортера», чи не краще би було спершу виправити ситуацію у Бердянську, а вже потім приходити до Франківська, Шестопалов ствердно відповів, що дійсно було би краще. Але він вже звільнився з тієї посади і прийняв інше рішення. Мовляв, має на це право.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.