Фото

«Прикарпаттяобленерго» презентувало цілодобовий безкоштовний call-центр (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Із січня місяця на ПАТ «Прикарпаттяобленерго» функціонує центр обробки викликів — call-центр, де диспетчери надають безкоштовні інформаційно-консультаційні послуги. Всі виклики на телефонну лінію реєструються, а інформація про запити та про споживачів зберігається.

«У 2010 році при розробці Стратегічного плану ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2011-2014 роки було визначено один з головних напрямків компанії — клієнтоорієнтованість, — говорить заступник директора з розвитку інвестицій, куратор проекту Наталія Пазюк. — Адже задоволений та лояльний клієнт — успіх будь-якої компанії. Підприємство спрямовує свою діяльність на задоволення потреб споживача та підвищення рівня обслуговування клієнта. Створення нашого call-центру є важливим кроком з реалізації стратегічного курсу компанії — це важливий крок назустріч споживачам».


У центрі працюють 13 диспетчерів, які обслуговують всіх споживачів Прикарпаття. За цей період вже опрацьовано близько п’яти тисяч дзвінків. З кожним місяцем роботи кількість звернень зростає.

«Наш центр працює цілодобово та без вихідних, — розказує старший диспетчер центру Ольга Федорак. — Будь-хто може зателефонувати до нас зі стаціонарного телефону за безкоштовним номером 8 800 50 40 20, або ж за номером 0 342 59 40 20, дзвінки оплачуються згідно діючих тарифів операторів».


Наразі найчастіше споживачі звертаються до центру з питаннями про відсутність електропостачання, нові тарифи, стан розрахунків та порядок оплати за спожиту електроенергію.

До речі, у планах центру розсилка смс-повідомлень, в яких споживачів будуть попереджати про відключення електропостачання через проведення планових робіт, а також повідомлення для боржників.


Write A Comment