Фото

Працівників «Водоекотехпрому» ознайомили з новим начальником (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні працівникам КП «Водоекотехпром» представили нового начальника — Романа Шестопалова. Правда, на представлення він запізнився на 20 хвилин, чим примусив чекати тих, хто його представляв, — керуючого справами міськвиконкому Андрія Лиса та заступника мера з комунальних питань Миколу Саєвича.

«Відповідно до розпорядження міського голови від 16 вересня 2010 року виконуючим обов’язки генерального директора КП «Водоекотехпром» до укладання контракту призначено Шестопалова Романа Леонідовича, — сказав Лис. — Роман Леонідович 1975 року народження, народився в Києві, там закінчив школу, далі — університет імені Шевченка, за фахом юрист. Працював начальником юридичного управління ВАТ «Київводоканал» з 1997 по 2002 рік, 2002-2007 — начальник юридичного відділу ТзОВ «Всеукраїнська водна компанія», а з 2007 по 2008 рік — директор «Всеукраїнської енергетичної компанії». Потім він працював у Київській адвокатурі, а пізніше — у «Всеукраїнській енергетичній компанії».

Заступник міського голови з питань ЖКГ Микола Саєвич попросив колектив сприйняти це призначення нормально. «Надіюся, що «Водоекотехпром» не втратить своїх позицій, — сказав він. — Ви розумієте, що таке підприємство є стратегічним для Івано-Франківська. Тому, надіюся, що воно буде далі розвиватися у тому напрямку, в якому накреслено».

Сам Роман Шестопалов розпочав з того, що офіційна частина його біографії може й не говорить про те, що він великий спеціаліст. Проте, в нього є великий досвід. «Я працював на Київському водоканалі, і у водній компанії, до складу якої входить декілька приватних вже «Водоканалів», — сказав Шестопалов. — За освітою я — юрист. Вважаю, що вузька спеціалізація працівника — не можлива, а керівника — тим паче».

Крім того, Шестопалов зазначив, що він глибоко аполітична людина. І не є ставлеником жодних партійних чи бізнесових структур. Проте, до влади він ставиться з повагою.

P.S. Очікуючи представлення, завдяки тому, що Шестопалов запізнився, «Репортеру» вдалося поспілкуватися з людьми із колективу. Звісно, багато хто з них говорити не хотів. Однак, вдалося з’ясувати, що люди зараз побоюються скорочень і зростання тарифів… Відтак, вони впевнені в тому, що наші депутати мали б захистити це стратегічне підприємство. Проте, усі чомусь мовчать.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.