Фото

Показали перші ескізи Палацу спорту (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася робоча нарада за участю представників обланої влади та підприємства-проектанта майбутнього спорткомплексу (Палацу спорту) в Івано-Франківську. Учасники обговорювали перші ескізні проекти споруди, які представили їх автори, проектувальники з Києва.

Пропоновані ескізи передбачають, що навколо комплексу буде велика парковка на 350 місць, а також відкриті майданчики для волейболу, тенісу, баскетболу та футзалу. Сама арена вміщуватиме 3560 глядачів. Трибуни можуть складатися так, щоб посередині змонтувати льодовий каток, у такому разі кількість глядачів зменшиться до 2500. У разі переобладнання головного залу під концерт кількість місць сягне п’яти тисяч.

Після годинного обговорення попередніх пропозицій сторони домовилися вийти на контакт ще за кілька днів. За цей час головне управління сім’ї, молоді та спорту разом із зацікавленими спортивними федераціями та громадськими організаціями мають підготувати пропозиції по тому, які ще приміщення має вміщати спорткомплекс. Ці пропозиції опрацює управління архітектури і містобудування і наступного тижня дасть проектантам більш конкретні завдання, щоб вияснити приблизну вартість майбутньої проектно-кошторисної документації.

Також сьогодні чиновники мали відвезти столичних проектантів до села Чукалівка, щоб ті на власні очі побачили територію, на якій буде стояти спорткомплекс.


Write A Comment