Фото

Пластуни провели обласний табір (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тривав захід з 16 по 28 липня 2011 року. Невипадковою була тематика табору, адже цього року Україна святкуватиме свою 20 річницю з дня проголошення незалежності, відповідно велику увагу на таборі приділялось історії та сучасності українського народу.

Під час заходу відбулась піша мандрівка на Горганську вершину г. Грофу, на якій учасники табору познайомились з рослинним та тваринним світом центральних Горган.

Крім того, відбулась мандрівка до митрополичої палати в урочищі Підлюте, де пластуни відбули на Службу Божу, ще відвідали Ангелівську домну та мандрували місцями бойової слави УПА.

В часі табору відбувались тематичні заняття (історія, в’язання вузлів, куховарення, табірництво, перша медична допомога та багато інших), теренові та спортивні ігри, інтелектуальні брейн-ринги, мистецькі конкурси, співи та стройова підготовка, де пластуни Прикарпаття демонстрували свої знання та навички, здобуті протягом року.

В цьогорічному обласному таборі побували пластуни з Надвірної, Коломиї, Солотвина, Івано-Франківська, Нижнього Березова, Іваниківки.

Враженнями про табір поділився гурток «Шалені мушки»: «Цей табір був чудовою можливістю відпочити на користь собі та Україні, знайти нових друзів, помандрувати просторами рідних гір, плекаючи в собі риси справжнього українця! Цього року ми на таборі спорудили дошку оголошень, щоглу, браму, кухню. На таборовій кухні усі мали можливість навчитись готувати у польових умовах. Гарною традицією є спів та проведення ігор біля ватри, яку теж самостійно складає та розпалює юнацтво щовечора. В усіх відповідальних справах учасникам табору допомагає провід (виховники). Найголовніше – ми провели два тижні у Горганах, де відсутня мережа інтернет, мобільний зв’язок та більшість звичних для нас досягнень цивілізації і вкотре довели, що без цього усього можна весело та з користю провести час».