Фото

Першим фіналістом Кубка України з футзалу став харківський «Локомотив» (ВІДЕО)

«Локомотив» — перший учасник сьогоднішнього фіналу Кубка України з футзалу. Команда з Харкова перемогла «Титан-Зорю» з Покровського Дніпропетровської області з рахунком 1:4.

Матч розпочався трохи незвично — фанати «Локомотива» викинули на поле білі стрічки. Весь перший тайм минув за повної переваги харків’ян. Вже на третій хвилині вони відкрили рахунок. Ударом у дальній кут відзначився Олександр Кондратюк. За неповних дві хвилини «Локомотив» подвоїв лідерство. Після ауту «Титану» Сергій Журба відібрав м’яч прямо перед воротами покровців і забив. Ще за три хвилини «Титан» пропустив утретє. Футзалісти «Локомотива» запресингували суперників на їх половині, вийшли на їх ворота і після кількох сейвів воротаря таки забили. Дубль оформив Кондратюк.

Лише на дев’ятій хвилині «титанівці» зі штрафного вперше пробив по воротах «Локомотива». А воротар «Локомотива» Максим Лисенко вступив у дію аж на 16 хвилині, коли парирував дальній удар. За рахунку 0:3 команди пішли на перерву.

Вже на першій хвилині другого тайму «Локомотив» забив четвертий гол. Коли на майданчику після зіткнення лежав футболіст з Покровського, Дмитро Клочко забивав гол. Після цього майже весь тайм команди створювали моменти, проте до взяття воріт справа не доходила.

На 34-й хвилині «Локомотив» «заробив» шостий фол, але «титанівці» не скористалися з дабл-пенальті. Удар Андрія Засенка відбив Євген Іваняк. Наступної хвилини харків’яни сфолили вже у своєму штрафному майданчику, і Віталій Білоус реалізував пенальті. За дві хвилини до кінця фани «Локомотива» заспівали — спершу «Червону руту», потім гімн України, — а суддівська колегія оголосила кращим гравцем матчу Олександра Кондратюка.

Фінал Кубка України відбудеться сьогодні, у неділю, 2 червня. Початок гри — о 17:00.