Фото

«Pasage Gartenberg» — оглядини (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні івано-франківським ЗМІ представляли реконструйований Пасаж Гантербергів.

Нагадаємо, свого часу Пасаж, який збудували у 1904 році, був торговим центром,  а у радянські часи — дитячим магазином. За 10 місяців його власники зуміли повернути цьому приміщенню як і горду назву, так і аристократичний вигляд. З гордістю відзначають, що вдалося зберегти перекриття, яке є унікальним. Хоча це було доволі складно, адже свого часу відбулася значна просадка фундаментної частини.

За словами Олександра Долішнього, одного із співвласників, вони намагалися створити центр відпочинку як для жителів нашого міста, так і для гостей, аби залишити у їх пам’яті відвідини цього закладу. «Також ми із задоволенням підемо на співпрацю з тими людьми, з тими митцями, які захочуть з нами працювати і будемо проводити час від часу мистецькі заходи, аби ще більш привабити відвідувачів, а також дати людям можливість насолодитися тими витворами мистецтва, які, на жаль, на сьогодні у Франківську нема де особливо представити», — запевнив він.

Сьогодні у Пасажі є п’ять повноцінних закладів — ресторан, бар, піцерія, кав’ярня і нічний клуб, плюс 4D кінотеатр і дитяча кімната. Ціни — помірні, запевняють власники і пропонують самим прийти і переконатися.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.