Фото

П’ять пар утворилося на “Перехресті кохання” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У День Св.Валентина, 14 лютого, в одному з ресторанів Івано-Франківська відбулося «Перехрестя кохання» — розважальний захід, проведений Молодіжною адміністрацією Івано-Франківської області та ГР «Молодь за зміни» за підтримки голови ОДА М.Палійчука.
Захід пройшов у формі популярного на Заході і незвичного для Івано-Франківська типу побачень – speed dating (англ. швидкі побачення).

Суть знайомства за правилами speed dating така: кожен хлопець має можливість поспілкуватись з дівчиною протягом п’яти хвилин, після чого переходить за столик до іншої співрозмовниці. Якщо під час спілкування в учасників з’явилися симпатії, то вони повідомляють про них організаторів після закінчення побачення. За умови співпадіння симпатій, представники потенційної пари отримують від ініціаторів проекту номери телефонів один одного.

Загалом цього дня 25 хлопців і 25 дівчат знайомились, спілкувались, шукали свою половинку. Були встановлені вікові обмеження: дівчата — 18-25 р., хлопці – 19-28 р. Ще одна умова – усі мали бути неодружені.

Координатор проекту Христина Мах розповідає: «Мета проекту – знайомство і спілкування молодих людей, виникнення взаємних симпатій, а як наслідок, – покращення демографічної ситуації. В результаті проведення проекту склалось 5 пар, і вони отримали подарунки від власників ресторану – романтичні вечері. Учасники приємно провели час і отримали задоволення від спілкування з цікавими людьми. Також молоді люди виявили бажання завітати на таку зустріч ще раз, таким чином було вирішено, що “Перехрестя кохання” стане традиційним методом знайомства молодих франківчан”.

Учасниця заходу Тетяна Дорошенко поділилася враженнями: «Подія – дуже цікава і успішна. Нова тема, нові враження. Такого роду заходи потрібні для молоді, бо не кожен може подолати т.зв. психологічний бар’єр: «Підійти і познайомитись». Завдяки цьому проекту є реальна можливість знайти собі друзів, коханих чи просто хороших знайомих. Думаю, що потрібно розвивати такі починання в Івано-Франківську».

Прес-служба Молодіжної адміністрації

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.