Фото

Ображені регіонали покинули сесійну залу (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фракція Партії регіонів під час сьогоднішньої сесії Івано-Франківської обласної ради покинула сесійну залу, образившись на пропозицію свободівця виключити нардепів-регіоналів із президії обласної ради.

Так, нинішня сесія облради взагалі була доволі напруженою. По-перше, на розгляд винесли приблизно 60 питань. По-друге, депутати формували порядок денний та зачитували депутатські звернення протягом двох годин. Потім ще дві години народні обранці голосували за різноманітні звернення. Вони стосувалися українофобії, соціального захисту багатодітних сімей, фінансування охорони здоров’я та Дня перемоги 9 травня.

Під час розгляду питання про 9 травня депутат-свободівець Василь Попович вніс пропозицію проголосувати за те, щоби народні депутати, які голосували за закон про червоні прапори, більше ніколи не сиділи в президії облради. Нардеп-регіонал Василь Чуднов захотів йому відповісти. Проте депутати не дали йому слова — не вистачило голосів.

А голова облради Олександр Сич після цього пригадав собі, що це процедурне питання, відтак голосувати взагалі не треба було. Але Чуднов уже не слухав. Він покинув зал із словами: «Мені гірко і боляче». З ним із зали вийшов Ігор Зварич та вся фракція Партії регіонів.

За фракцією Партії регіонів залишилися лише порожні крісла

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.