Фото

Нова будівля міськвійськкомату (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 24 грудня відбулося урочисте відкриття оновленої будівлі Івано-Франківського міського військкомату, який знаходиться за адресою вул. Княгинин, 20. Участь у відкритті взяли участь заступник голови ОДА Олег Коржак, правлячий Архієрей Івано-Франківської єпархії УГКЦ владика Володимир Війтишин із духовенством, міський військовий комісар Ігор Сорокопуд.

Будівля по вулиці Княгинин і раніше використовувалась військовими – тут знаходилася призовна дільниця, де відбувався медичний огляд учнів та майбутніх призовників. Тепер же після добудови третього поверху та реконструкції існуючих приміщень функціональні можливості будівлі значно розширились. За словами заступника голови-керівника апарату ОДА Олега Коржака, на те, щоб облаштувати міський військовий комісаріат згідно сучасних вимог, було витрачено понад два мільйони гривень. «80% цих коштів надійшло з обласного бюджету, решту 20% виділило місто Івано-Франківськ. Тепер же за технічним забезпеченням та умовами роботи Івано-Франківський міський комісаріат став не тільки кращим військоматом Західного оперативного командування, але й одним із кращих у державі». Також Олег Коржак повідомив, що обласна влада поступово здійснює і реконструкцію обласного військового комісаріату по вул. Довженка. Зараз там уже повністю замінено дахове перекриття і розпочались роботи в самому військкоматі. Облдержадміністрація та обласна рада сприятимуть тому, щоб умови праці прикарпатських військових були комфортними та відповідали сучасним вимогам – це стосується як побутових умов, так і технічного забезпечення.

За словами міського військового комісара Ігора Сорокопуда, оновлена будівля повністю відповідає вимогам Міністерства оборони України. Тут було здійснено заміну всіх комунікацій, проведено євроремонт приміщень, встановлено нове сучасне військове обладнання. Тож тепер військові зможуть ще ефективніше виконувати поставлені перед ними завдання.