Фото

Неміш обіцяє подати в суд на Фелика (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ініціаторам «штурму» Івано-Франківської ОДА, який відбувся 2 грудня, світить до чотирьох років позбавлення волі. Про це сьогодні, 4 грудня, на прес-конференції повідомили депутати облради Василь Попович та Віктор Неміш.

Останній наразі проходить по справі, як свідок. І попри те, що був там із молодими людьми, від справи відмежовується. Каже, пішов погрітися, а хлопці – пішли за ним, випадково і не сплановано. Він слідкував за тим, щоб все було добре, ніхто нічого не трощив і не ламав.

А от те, що 3 грудня обласний керівник УМВС Василь Фелик сказав, що він «був п’яним чи під мухою» Неміша здивувало. Відтак, обіцяє, якщо Фелик не вибачиться при тій самій кількості камер, які він це заявив, то подасть на нього в суд. Адже не п’є взагалі і має документ, який засвідчує, що наступного дня після інциденту у крові було нуль алкоголю.

Крім цього, Василь Попович зізнався, що хлопці з “Української правиці” повідомили його про свої плани ще кілька годин перед тим, але він її заборонив. Як бачимо, вони його ослухалися.

Неміш говорив тільки про себе. Сказав, що наразі по справі проходить, як свідок, але є інформація, що його хочуть перевести у статус підозрюваного. Про двох інших хлопців – Василя Абраміва та Андрія Подільського він говорити не хотів. На прес-конференції були й вони самі, але говорити відмовилися. Мовляв, таким чином журналісти допоможуть міліції, здобути свідчення проти них.


 
Попович демонструє довідку від лікаря 

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.