Фото

Набережну перекрили залізобетонними трубами майбутньої каналізації (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вчора ділянку вулиці Набережної, де прокладають новий каналізаційний колектор, перекрили новим рядом перешкод. Від вулиці Берегової виклали суцільний ряд бетонних труб, а на початку Набережної до бетонних блоків доклали блоки каналізаційних колодязів.

Тепер перекрили не тільки дорогу, а й в’їзди до найближчих дворів, виїзди на тротуари, і навіть дамбу. Нагадаємо, на вихідних у одному з дворів мешканці самі спорудили барикаду, щоб перешкодити руху автотранспорту.

Нині нову каналізацію вже дотягнули до будинку №12. До вулиці Берегової залишився один квартал. Як розповів «Репортеру» старший інспектор з регулювання дорожнього руху Івано-Франківська Віталій Царьов, зробити таке щільне перекриття виконавців робіт і ДАІ змусила поведінка водіїв. Вони замість того, щоб об’їхати Набережну вулицею Пулюя і звідти під’їжджати до своїх помешкань, виїжджали на тротуари, у двори та на дамбу перекритої вулиці.

До слова, нині чимало водіїв, незважаючи на попереджувальні таблички, все одно їдуть впритул до перекриття. Лише на власні очі переконавшись, що тут вже нема як протиснутись на Набережну, вони розвертаються і їдуть в об’їзд.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.