Фото

На стометрівці таки «закатали совок» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, напередодні 19-ої річниці незалежності України, в Івано-Франківську символічно прибрали стометрівку. Піар-акція від голови Івано-Франківської обласної організації “Єдиного центру” Павла Андрусяка під назвою “Закатай совок!” пройшла у формі невеликої толоки з прибирання стометрівки від сміття, до якої долучилося багато молоді, а також не одна відома людина міста. Так, участь у флеш-мобі узяли письменники Юрій Андрухович і Тарас Прохасько, книговидавець Василь Іваночко, Микола Джичка, Дмитро Романюк, Сергій Борис, митці, представники громадських організацій тощо, а також, власне, Павло Андрусяк.

Учасники акції замели мітлами приблизно 20 метрів вулиці Незалежності в районі арт-центру “Є”, зібрали сміття в пакет, а потім скинули усі використані совки на купу. Спеціально залученим до акції асфальтним катком Андрусяк проїхався по совках і розтрощив їх, тобто “закатав” в асфальт, а фактично в плитку.

Рештки цих совків і були символічним центром акції, адже вона мала на меті закликати людей не лише прибирати за собою, а й в першу чергу знищити у собі все те погане, що залишилося від “совкового”, тобто радянського періоду.

Від себе додамо, що навряд чи дала ця акція прямий ефект “за призначенням”, але на стометрівці було весело, це точно.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.