Фото

На Галичині відбувся пластовий табір «Побурлакуємо світами… 2010» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уже четвертий рік поспіль пластуни та пластунки з різних регіонів України мають змогу бути учасниками всеукраїнського табору «Побурлакуємо світами…». Традиційно цей табір відбувається на Івано-Франківщині та Тернопільщині. Цього року він проходив у три етапи.

Перший етап табору – скельний, і відбувався він у селі Бубнище Івано-Франківської області поблизу урочища «Скелі Довбуша». Протягом декількох днів учасники мали змогу здобути або удосконалити свої навички зі скелелазіння.

Другий етап табору – велосипедний. Загальна довжина маршруту – 150 км, приблизно 50 км за день. Хоча цей етап досить складний у фізичному плані, учасники із ним легко справилися і помаленьку добралися до міста Галич.

У Галичі учасники мали нагоду побувати на екскурсії по центру міста, відомого своєю історією, а одразу ж наступного дня зібрали катамарани і вирушили у третій етап – водний. Сплав по річці Дністер на катамаранах проходив за маршрутом м. Галич – с. Незвисько.

Пластова учениця Юля Яцула, першунка табору, розповідає про свої враження: «Чесно кажучи, зголошувалася лише з цікавості і навіть не уявляла, як в одному таборі можна поєднати такі різні види активного відпочинку: скелі, ровери, катамарани… Але курінь «Ватага Бурлаків» зумів провести все на найвищому рівні. Велике їм спасибі!»

Особливістю цьогорічного табору стало введення роверового етапу (попередні три роки його не було). Старшопластуни із куреня «Ватага Бурлаків» підібрали досвідчених і кваліфікованих інструкторів та провід, щоб все пройшло добре, а неповторні 24 учасники (кожен із яких заслуговує на подяку) зробили табір особливим і оригінальним. Референт табору старший пластун скоб Станіслав Провальний з «Ватаги Бурлаків» каже: «Я хочу подякувати всім, хто долучився до організації та проведення нашого табору, а цьогорічним учасникам сказати, що ви – особливі! Ми раді проводити для вас акції й табори туристичного спрямування, від вас потрібно лише бажання і вчасно заповнене зголошення! До зустрічі на майбутніх заходах!»


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.