Фото

Молода фотохудожниця презентувала альбом «Мандрівки Івано-Франківськом» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями у нашому місті презентували фотоальбом «Мандрівки Івано-Франківськом». Помандрувати рідним містом запрошує молода фотохудожниця, ще вчора – студентка графічного дизайну Анастасія Третяк.

Дівчина каже, що сама полюбляє відкривати для себе щось цікаве й нове, і охоче ділиться своїми відкриттями з іншими. Наприклад, одне з її недавніх відкриттів – світлина на палітурці книжки. За словами авторки, дворик медуніверситету вона відкрила для себе на минулорічному фестивалі «Порто Франко». До речі, цю та інші фотографії будь-хто з франківців упродовж червня-липня може порозглядати не лише у фотоальбомі, але й в експозиції одного з літніх арт-кафе міста.

На презентації фотоальбому серед присутніх були відомі місцеві митці, фотохудожники, письменники.

Ведучий презентації, він же – викладач графічного дизайну Богдан Губаль – акцентував на тому, що ансамбль світлин поданий композиційно грамотно, і він пишається такою серйозною роботою своєї студентки.

«Книжка вийшла зі свіжим авторським баченням. Всі фотографії зроблені одним почерком, а це дуже важливо», – зауважила художниця Тетяна Павлик. До речі, авторка фотоальбому обрала своєю творчою наставницею саме пані Тетяну.

«Попередньо подібний фотоальбом я робив із фотохудожником Тарасом Яковином. А нині мені приємно, що у моєму видавництві вийшла ще одна така серйозна і гарна робота», – сказав видавець книжки, директор видавництва «Лілея-НВ» Василь Іваночко.

Сама Анастасія розповідає, що працювала над альбомом упродовж року і ця робота принесла їй чимало задоволення.

Щодо подальшого творчого розвитку і самореалізації Настя говорить так: «Маю і комерційні замовлення, але мені здається, що при переході до тиражування втрачається цінність самої фотографії. Тому надалі, швидше за все, шукатиму можливість працювати дизайнером, а фотографією займатимусь для душі. До речі, добре сприймаю конструктивну критику, готова рости і розвиватись».

Передмову до фотоальбому «Мандрівки Івано-Франківськом» написав Тарас Прохасько. Видання побачило світ у видавництві «Лілея-НВ». Кожна світлина у ньому підписана українською та англійською мовами.
Write A Comment