Фото

Молодь “послемилась” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 10 лютого, в НД «Просвіта» відбувся черговий виклик усталеним традиціям та стереотипам – перший в Івано-Франківську політик-слем на тему «Моє ідеальне місто». Це новий вид своєрідних ораторських змагань, який одразу заявив про себе як оригінальний, сильний проект, привернувши увагу політиків, представників мас-медіа, обласної та міської влади до проблем всеукраїнського значення, завдяки поглядам активної, освіченої, талановитої молоді.

Уже перші учасники, маючи у своєму розпорядженні регламентовані 10 хвилин, одразу зацікавили аудиторію, нестандартно й яскраво висвітливши власні, свідомі позиції щодо бачення «ідеального міста». А переможець, визначений з шести учасників шляхом таємного голосування публіки, отримав грошовий приз, частину якого становили кошти від голови ОДА М.Палійчука, а іншу – виручені з допомогою аукціону, проведеного під час підрахунку голосів. Кращим оратором першої гри першого кола політ-слему стала студентка 3-го курсу ІФНТУНГу Уляна Івасишин.

Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області, клуб «Свій», та громадський рух «Молодь за зміни» як організатори втілили в реальність надзвичайно вдалу ідею, адже вміння красномовно говорити визначає успіх людини у будь-якій сфері її життя.