Фото

Міська художня школа відкрила чотири виставки живопису (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями виставку вихованців дитячої художньої школи відкрили у центральній міській бібліотеці для дітей. Усі картини — це композиції до творів класиків української літератури.

У читальному залі бібліотеки демонструються понад 30 робіт учнів третіх та четвертих класів художньої школи. Це вихованці викладачів Лілії Присяжнюк, Назара Кардаша, Ольги Шутки, Ганни Петранюк, Ірини Родіни.

Виставка діятиме до кінця березня.

Як розповів «Репортеру» директор школи Михайло Щербяк, нині в Івано-Франківську діють ще три виставки вихованців цього закладу. У фортечній галереї «Бастіон» — виставка учнів та випускників школи, клас викладача Галини Щербяк, в обласній бібліотеці — виставка Христини Бик, випускниці школи, викладач Ірина Родіна, у приміщенні художньої школи — виставка учнів підготовчих, перших та других класів.

Довідка

Івано-Франківська державна дитяча художня школа працює в обласному центрі вже понад 53 роки. Це єдиний в місті спеціалізований мистецький навчальний заклад, який надає професійну початкову художню освіту дітям шкільного віку.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.