Фото

Міська «Свобода» звітувала на Вічевому (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні фракція ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді звітувала перед журналістами за півроку своєї роботи.

Як зазначив голова фракції Роман Онуфріїв, найважливіше, що депутати прояснили для себе за цих півроку — це те, що сьогодні система влади в місті потребує кардинальної модернізації. І це стало найважливішим пріоритетом.Для цього депутати започаткували систему укладання контрактів з керівниками комунальних підприємств. Тож нині кожен з керівників повинен подати на профільну комісію план розвитку галузі і переконати, що він гідний своєї посади. Разом з цим почали реорганізацію управління комунального господарства. Створено департамент комунального господарства. Ліквідовано відділ транспорту і зв’язку, його перепорядкували у департамент комунального господарства. Ліквідували управління архітектури, планують створити також департамент. Причиною такого кроку, за словами Онуфріїва, стало те, що депутати побачили масу кричущих зловживань з боку міського управління архітектури та головного архітектора. Іншого способу, як усунути його від виконання обов’язків, не було. Запровадили і публічні звіти керівників структурних підрозділів виконавчих служб перед мешканцями міста.

За цих півроку міська «Свобода» визначила і пріоритетні напрямки у подальшій діяльності — це кардинальна зміна ставлення до утримання, експлуатації та ремонту дорогі в місті, в тому числі до схеми дорожнього руху. Другий — розширення мережі дитячих садочків, розбудова ігрової дитячої інфраструктури. Зокрема вже зараз працюють над тим, аби міське управління освіти перенести у колишню школу №8 на вул. Гординського, а теперішнє їхнє приміщення передати під дитячий садок. Третє — реформа комунальної сфери. Вона передбачає скорочення штатів управлінь, відділів та комунальних підприємств та запровадження ринкового підходу у наданні послуг. Один з ключових моментів — Єдиний розрахунковий центр, який має запрацювати вже у листопаді.Серед негативних моментів, з якими довелося зіткнутися, назвали відсутність асфальтного заводу, колосальний архітектурно-будівельний та земельний безлад, та критичну ситуацію на Теплокомуненерго.

Що ж до позитивних здобутків, то серед них назвали: cпрощені умови оренди землі для дрібних підприємців, ставку єдиного податку, яка залишається однією з найнижчих в Україні. І те, що бюджетна комісія виділила частину фінансування на відкриття нового операційного залу в ДПА.

Означили і свої кроки у найближчому майбутньому — планують відкрити ще два нові дитячі майданчики, зробити капітальний ремонт перехрестя Пасічна-Галицька-Тролейбусна з розширенням проїзної смуги, провести комплексний благоустрій парку на Молодіжній, завершити легітимізацію заборони торгівлі алкоголем в роздрібній мережі після 22 години, а також відкрити підстанцію швидкої допомоги в мікрорайоні Пасічна.Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.