Фото

Міліція Прикарпаття посилено охоронятиме виборчі дільниці (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прикарпатські правоохоронці охоронятимуть громадський правопорядок під час виборів Президента України на 7 виборчих округах Івано-Франківської області. Про це на прес-конференції у четвер, 22 травня, повідомив речник УМВС України в Івано-Франківській області Костянтин Кулак.

Цьогоріч була ініційована нарада при голові Івано-Франківської ОДА з метою додаткового залучення до несення служби на виборчих дільницях членів громадських формувань представників створеного Народного ополчення краю.

«Вже задіяли максимальну кількість особового складу. В середньому це 2 міліціонера на дільницю. В суботу до охорони долучаться також працівники ДСНС, а у день голосування – представники громадськості. Загалом охорону здійснюватимуть 4 людини», – зазначив Кулак.

Разом з пожежниками вже обстежили виборчі дільниці на можливі порушення. 

22 травня в Івано-Франківську та Рожнятівському районі розпочали видачу виборчих бюлетенів, які незабаром у встановленому законом порядку передадуть під охорону міліціонерів.

«Працівники міліції будуть здійснювати охорону правопорядку під час виборів на суміжній із ДВК території, адже вони не мають право знаходитися у приміщенні для голосування. А представники громадськості зможуть бути безпосередньо на дільниці», – повідомив речник міліції.

Загалом, прикарпатські міліціонери здійснюватимуть посилену охорону громадського порядку у день виборів, 25 травня.

«Очікується близько двох мільйонів виборців на 1034 дільницях. До несення служби буде задіяно близько 30 екіпажів міліції, які реагуватимуть на можливі злочинні дії у день голосування», – говорить Кулак.

У підсумку речник прикарпатської міліції запевнив, що незважаючи на повідомлення у соціальних мережах про ймовірні провокації правоохоронці готові до здійснення своїх прямих обов’язків.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.