Фото

Марта Квочак мріє стати юристом (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Саме про свої плани стати не співачкою, а професійним юристом, заявила 12-річна зірка Марта Квочак на нинішній прес-конференції в Івано-Франківську. Разом з тим, Марта повідомила про плани брати участь у дитячому Євробаченні у наступному році.

Фіналістка дитячого Євробачення 2011 сказала, що вона отримали позитивні враження під час підготовки та проведення цьогорічного конкурсу. «Я вперше виступала на такій великій грандіозній сцені, — зауважила Марта. — Звичайно, було безмежне хвилювання, я дуже боялася. Але коли я вийшла на сцену, то глядачі настільки передали свою енергію і оплесками мене привітали, що я одразу почала гарно співати. Наприклад, у півфіналі в мене голос тремтів, а вже у фіналі я відспівала дуже чисто».

Нагадаємо, що за підсумками смс-голосування, Марта Квочак набрала найбільшу кількість балів (12). За словами Марти, за неї активно голосували усі родичі. Наприклад, батьки надіслали близько 40 смс, а тітка — аж 130.

Щодо справедливості журі на конкурсі (нагадаємо, учасниця отримала найнижчий від журі бал — 1), то за словами Марти, в таборі «Артек» (саме там проходив фінал) вже за два тижні до того серед учасників конкурсу ходили чутки, що переможницею буде Kristall. Утім, конкретне джерело цих чуток Марті не відоме.

Write A Comment