Фото

Лазарович вчетверте за 8 років виступив на Прикарпатті (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 26 січня, співак Василь Лазарович завітав на Прикарпаття, зокрема в Івано-Франківськ, де провів прес-конференцію та дав гучний концерт в облмуздрамтеатрі. Спілкуючись із журналістами, Василь поділився планами своєї команди щодо майбутнього виступу на “Євробаченні 2010”, розказав дещо про фінансовий аспект участі в пісенному конкурсі, а також поскаржився на негостинність Прикарпаття (звідси він родом), де він за останні 8 років виступив усього три рази.

За словами Василя Лазаровича, попри те, що підготовка і участь у пісенному конкурсі “Євробачення 2010” коштує немалі гроші (кількасот тисяч євро), продюсера він не має. Лазарович вже не раз заявляв пресі, що не бажає бути маріонеткою в чиїхось руках, тому вирішує все сам разом зі своєю командою. Утім, у підготовці до участі в “Євробаченні” він не виключає співпраці з Філіпом Кіркоровим.

Співак признався, що хоче представити Україну на конкурсі піснею на рідній українській мові, хоча всім відомо, що Лазарович виконує багато пісень на російській та англійській. Сподіваємося, ніщо не зміниться і Україну буде представлено власне українською піснею.

Лазарович поділився також своїм ставленням до теперішньої влади Прикарпаття. За його словами, він не знає в обличчя ні губернатора області, ні мера міста. Співак розказав, що якось до Дня міста він запропонував Івано-Франківську свій виступ за удвічі менший гонорар, ніж у Донецьку, а у відповідь його запитали: “А що ми з того будемо мати?..” Крім того, Василь досі пригадує тяжку хворобу, яку отримав після того, як радник губернатора з питань культури Богдан Сташків витягнув його співати у 40-градусний мороз. Мабуть, такі “приємні” враження від співпраці з місцевою владою не надто сприяють частим візитам співака на його батьківщину Прикарпаття.

О 19 годині в облмуздрамтеатрі відбувся концерт Василя Лазаровича за підтримки дуету “Світязь” та чудового Гуцульського ансамблю пісні і танцю. Дмитро Гершензон та Анатолій Говорадло виконали власні твори на різних мовах, сипали місцями непристойні жарти, а також зіграли карикатурний “рахіт-парад”, де гумористично змалювали зірок української та російської естради, додаючи в оригінальні тексти перекручені саркастичні рядки. Василь Лазарович заспівав близько десятка пісень, зокрема улюблені хіти “Скрипка грає”, “Я піду в далекі гори” і т.д. Співак відповідав на запитання публіки, які передавалися на записках із залу, приймав численні подарунки, водночас дякуючи своїм землякам і признаючись у любові до рідного краю.

До речі, перед цим, у понеділок Лазарович побував у Коломиї, де також виступив разом із дуетом “Світязь” та їхнім рахіт-парадом.