Фото

Кубок Галичини. «Ураган» всуху перемагає чехів (ФОТО)

Другий день міні-футбольного відкритого «Кубка Галичини-2010» подарував глядачам не менш видовищні поєдинки. Матч між львівськими «ТВД» та «Енергією» видався дуже результативним — команди накидали один одному аж 10 голів. «Енергія» перемогла 4:6.

А ось у другому матчі, між «Ураганом» та «Балтікфлорою» забивали тільки господарі майданчика. Спершу відзначився Максим Павлюк (8 хвилина). Наприкінці першого тайму рахунок подвоїв Федір Пилипів, а у другій половині зустрічі він оформив дубль.

Після двох ігрових днів «Ураган» є головним претендентом на завоювання Кубка. У підопічних Сергія Гупаленка шість очок. Вони на три пункти випереджають «Енергію» і «Балтікфлору».

Завтра відбудуться вирішальні, останні матчі турніру. О 13:00 львівський «ТВД» відчує на собі силу віце-чемпіона Чехії. А о 15:00 відбудеться завжди принципове енергетичне дербі — «Ураган» гратиме з «Енергією». Одразу після цього матчу, о 16:30 відбудеться нагородження та урочисте закриття товариського турніру.