Фото

Кубок Бубена: 1/4 фіналу – субота рівних поєдинків (ФОТО)

У суботу, 8 лютого, стартувала чвертьфінальна стадія Шкільного турніру з футзалу “Кубок Президента НФК “Ураган” Олександра Бубена”. На спортивному майданчику зустрілалися вісім найсильніших шкільних команд, які крок за кроком впевнено наближаються до головного трофею – 80 000 гривень.

ШГ №3 – ЗШ №18 – 3:4

Ці школи-учасниці першими зустрілися на майданчику і відразу задали 1/4 фіналу неймовірного темпу та азарту. З першої секунд матчу команди відчайдушно кинулися в боротьбу та розпочали створювати небезпечні гольові моменти. Атаки не припинялися ні на мить, але першим “дав тріщину” захист Школи-гімназії №3 – на 6-ій хвилині гол забив Владислав Барчук, який і вивів свою ЗШ №18 вперед. До тріумфу товариша приєднався і славнозвісний Юрій Бельбас, який влучним ударом забив гол у ворота противника. На перерву школярі пішли з явним домінування ЗШ №18, проте з початком другого тайму і гімназистам вдалося реалізовувати свої гольові моменти – на 16-ій хвилині гол забив Анатолій Мехін. А ЗШ №18, забивши у свої ворота автогол, встановили паритет на спортивному майданчику, втім футзалісти відразу ж виправили свої помилки. Завдяки дублю, а згодом і хет-трику Юрія Бельбаса ЗШ №18 таки вдалося вирватися вперед. Але на останній хвилині гри Владислав Смеричинський забив гол у ворота ЗШ №18 і скоротив відрив своєї гімназії тільки на один м’яч. Таким чином, рахунок зустрічі – 4:3 на користь ЗШ №18.

СШ №5 – ЗШ №26 – 8:0

Матч розпочався жваво та без розвідки. СШ №5 відразу кинулася в непередбачувану атаку, тож ЗШ №26 довелося зосередитися в захисті. Тому й не дивно, що вже на 5-ій хвилині матчу СШ №5 відкрила рахунок – гол забив Юрій Курилів, який вже за хвилину, оформивши дубль, знову повторив свій подвиг. Продовжив переможну естафету друга і Марк Попівняк, який на 14-ій хвилині залишив автограф у воротах ЗШ №26. На початку другого тайму про себе заявив і Роман Тимчук, який так захопився грою, що до кінця матчу ще чотири рази вражав ворота противника. Нагадав про себе знову і Юрій Курилів, який записав на свій бомбардирський рахунок хет-трик. Попри всі зусилля та гольові момент,и ЗШ №26 таки не вдалося забити хоча б один м’яч у ворота суперника. Тож рахунок зустрічі – 8:0 на користь СШ №5.

ЗШ №28 – ЗШ №3 – 3:3

Матч між цими командами був напрочуд цікавим та напруженим. Школярі демонстрували впевнену та рівну гру, чим викликали неймовірний захват з боку вболівальників. Футзалісти відразу кинулися в атаку, і з першої секунди створили чимало гольових моментів. Проте в першому таймі тільки для ЗШ №28 атаки увінчалися успіхом: відзначився Богдан Санойца та Артем Микуляк, який оформив дубль. Тож на перерву команди відправилися з рахунком 3:0 на користь ЗШ №28. Проте вже в другому таймі команди помінялися ролями – і вболівальники стали свідками влучних голів ЗШ №3. Двічі у воротах суперника відзначився Віктор Русин, долучився до товариша і Марк Меховніков, який окреслив паритет. Тож рахунок зустрічі 3:3.

ЗШ №24 – ЗШ №21 – 2:3

Гра розпочалася без розвідки, тож команди одразу кинулися в атаку. Школярі наввипередки створювали небезпечні моменти біля воріт одне одного. Тож вже на 2-ій хвилині рахунок відкрив Максим Стаднік, який і вивів свою ЗШ №21 вперед. Надалі ЗШ №24 надійніше обороняла свої ворота, тому вдруге прорвати оборону суперника ЗШ №21 вдалося тільки на 11-ій хвилині – на цей раз відзначився Павло Куруляк. Другий тайм розпочався напружено: команди демонстрували високу футзальну майстерність та витримку. Тільки на 24-ій хвилині Павлу Куреляку вдалося оформити дубль у ворота противника. Наприкінці другого тайму ЗШ №24 таки вдалося завдати удару ЗШ №21 – дубль оформив Дмитро Титов, але перемога, хоч і мінімальна, закріпилася таки за ЗШ №21 – 3:2.

Матч 1/8 фіналу Малого кубку

ЗШЛ №23 – ЗШ №4 – 7:0

Батл стартував з непередбачуваної атаки ЗШЛ №23, яка й не припинялася до завершення гри. З першої і до останньої секунди ЗШЛ №23 домінувала на спортивному майданчику, що і відобразилося в розгромному результаті. ЗШ №4 також включалася в атаку і час від часу змушувала противника хвилюватися, втім, мабуть, фортуна була прихильнішою до ЗШЛ №23. Матч був напрочуд багатим на дублі, які оформили: Назар Антонюк, Олександр Боднарук, Сергій Предко. Проте останній гол залишився за Любомиром Боднаруком, який і визначив остаточний рахунок – 7:0. ЗШЛ №23 виборола впевнену перепустку в 1/4 фіналу Малого Кубку, і вже наступного вікенду змагатиметься за вихід в півфінал з Угорницькою ЗШ.