Фото

Коломийський «теракт» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На тлі нещодавніх вибухів у Запоріжжі і Макіївці, названих владою терактами, сумно і бідненько виглядає недільний коломийський «теракт».
Саме про те, що у середмісті «щось сталося», «щось рвонуло, аж вікна повилітали», «щось побили», коломийська громада почала говорити недільного ранку. Інформація розповсюдилася з неймовірною швидкістю, чому сприяли не лише таксисти, але й інші коломийці, йдучи на Службу Божу, повертаючись із храмів чи в інших справах.

Утім, коломийський «теракт» не відбувся. Натомість у двох закладах громадського харчування, а саме кафе «Вітамінне» та «Маленький Париж» розбитими були всі шибки на вікнах та дверях. Спочатку подумалося про звичайне хуліганство. Однак, жодні інші заклади, окрім цих двох, не потерпіли. А згодом ще й стало відомо, що ці заклади громхарчу тією чи іншою мірою пов’язані з депутатом міськради М. Михайлюком, відомого у громаді, окрім інших «подвигів» у минулому, варварською руйнацією вулиці І. Мухи (знищено стародавні тротуари та безслідно зникла австрійська бруківка), де він планував відкрити літнє кафе; тривалим конфліктом з мешканцями будинку на вулиці Ірини Вільде, неподалік реконструйованого без належних дозволів приміщення під торговий комплекс «555»; приватизацією комунального підприємства «Коломийська шляхово-експлуатаційна дільниця» з наявною спецтехнікою, приміщеннями та земельними ділянками, яке колись займалося обслуговуванням й утриманням доріг, а вже тепер тією ж, але уже приватною технікою та на ринкових умовах наданням цих же послуг громаді (послуга з підсипання доріг 440 тонами піщано-соляної суміші у грудні 2010 року може обійтися бюджету міста у більш ніж чверть мільйона гривень).Свої висновки зроблять правоохоронні органи стосовно недільного коломийського «теракту», але виглядає так, що і в Коломиї комусь терпець уривається.

Олексій Дячук
для тижневика «Коломийські ВІСТИ»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.