Фото

Кінотеатр «Космос» показує кіно у форматі 3D (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 28 січня, кінотеатр «Космос» презентував Івано-Франківську новинку – вперше в обласному центрі відбувся перегляд кінострічки у форматі 3D. І неабиякої стрічки, а фільму Джеймса Кемерона «Аватар», який уже встиг стати топовим.

«Такого в Івано-Франківську ще не було, – розповідав Любомир Пірус, керівник рекламного відділу кінотеатру. – Можемо гордитися тим, що у нас найбільший у Західній Україні зал та екран у 135 квадратних метрів. І саме у ньому сьогодні відбудеться презентація нового цифрового формату – 3D. А це означає  ще більш видовищний кінопоказ – глибокий звук та гіперреалістична картинка, межа між глядачем і екраном повністю стирається».

Перед показом стрічки керівництво «Космосу» влаштувало справжній сейшен. Для гостей співав гурт «Рура», танцював колектив «Імпульс», а також проводилася вікторина – хто знав найбільше про «Аватар» і був найкмітливішим, отримав призи.

Потім всі запрошені отримали можливість відчути на собі, що ж це таке – 3D формат. Можемо сказати з власного досвіду – вражаюче. Але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. До речі, у «Космосі» запевняють, що стрічка «Аватар» у 3D форматі буде транслюватися доти, доки ходитимуть люди, аби всі бажаючі змогли її переглянути. А ціна буде прийнятною для жителів нашого міста і в жодному разі не перевищуватиме 50 грн.