Фото

Івано-франківські квн-щики створили свій клуб (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віднині слово “Кавалєрка” це не тільки КВН. Сьогодні творчі керівники проекту оголосили про створення “Клубу Кавалєрка”. Представникам ЗМІ про це розповіли Президент Івано-Франківського Клубу КВН Анатолій Середюк, директор звукопрокатної компанії “Шок саунд” Іван Галаса та автор і актор команди КВН “Збірна Івано-Франківська” та гумористичного нічного шоу “Кавалєрка Night Club” Владислав Іванов.

У клубі, який отримав свою постійну адресу в театрі кіно “Люм’єр”, будуть об’єднуватись місцеві колективи і виконавці, які працюють у жанрі “клубної естради”. Насамперед це гумористичні стендап-виконавці та колективи, молоді та досвідчені музичні колективи, артисти оригінальних жанрів.

Колективи матимуть змогу на регулярній основі реалізовувати свої творчі напрацювання, експерименти. Найголовніше — це можливість безпосереднього контакту з глядачем, що дуже важливо для творчого росту та вдосконалення майстерності.

Як відомо, Відкритий телевізійний Чемпіонат студентських команд КВН “Кавалєрка” транслюється в ефірі обласного телебачення “Галичина”. Не стануть винятком і телевізійні вечори, відзняті у “Клубі Кавалєрка”.

Потреба в такому проекті виникла давно, адже дотепер свій творчий потенціал в клубах мали змогу реалізовувати тільки ді-джеї, реп-співаки та виконавці стриптизу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.