Фото

«Говерла» здобула важливу перемогу над «Азовмашем» 71:69 (ФОТО)

Вчора, у вівторок 28 березня, івано-франківський баскетбольний клуб «Говерла» здобув важливу з турнірної точки зору домашню перемогу над «Азовмашем». Вирішальним у грі став ривок «ведмедів» у третьому періоді, значну роль у якому відіграли влучні кидки Маркуса Вокера.

Практично всю першу половину гри «Азовмаш» лідирував. На велику перерву команди пішли за рахунку 31:36. Ривок 7:2, організований Кевіном Тіггсом і Брайаном Гріном на старті третьої чверті, дозволив «ведмедям» зрівняти рахунок, а після кидка Ярослава Лемика вони вийшли вперед. Далі прийшов час Маркуса Вокера, котрий видав результативний відрізок, збільшивши гандикап господарів.

Заключну чверть команди розпочали вже за дев’ятиочкової переваги господарів. І хоча «Азовмаш» робив усе, щоб наздогнати суперника, «Говерлі» вдалося вистояти під натиском маріупольського клубу.

Найрезультативнішими гравцями «Говерли» стали Брайан Грін (15 очок і 6 підбирань), Маркус Вокер (15 очок), Данте Свонсон (12 очок і 5 передач) та Ярослав Лемик (11 очок і 8 підбирань).

Іванофранківці продовжують упевнено лідирувати у статистичних категоріях «важкі ігри» (16) і «важкі перемоги» (12). Наступну гру «ведмеді» проведуть знову вдома. У п’ятницю, 30 березня, вони прийматимуть БК «Дніпро». Початок — о 19:00.