Фото

«Говерла» вдома впевнено перемогла «Дніпро» (ФОТО)

Вчора у 36 турі баскетбольної Суперліги івано-франківська «Говерла» здобула другу поспіль перемогу. Данте Свонсон і партнери вдома впевнено здолали одного з головних конкурентів по турнірній таблиці БК «Дніпро» з рахунком 76:58.

Стартова і наступна десятихвилинки пройшли за переваги іванофранківців, які йшли на велику перерву, лідируючи 37:23. Цікаво, що у першій половині, як зрештою у всій грі, жодна з команд не реалізувала бодай одну з дванадцяти (у підсумку їх стало сімнадцять) дальніх спроб влучити у кошик.

Уже в середині третьої чверті після штрафних Ярослава Лемика перевага господарів паркету сягнула двадцяти пунктів. Гравці «Говерли» спіймали кураж, натомість дніпрянам абсолютно нічого не вдавалося в нападі. І хоча в заключній чверті дещо активізувався легіонер «Дніпра» Стівен Буртт, її, як і три попередні, виграли «ведмеді».

Данте Свонсон завершив гру із 16 очками, чотирма підбираннями та чотирма передачами в активі. Кевін Тіггс записав на свій рахунок 15 очок і шість підбирань. По 10 очок здобули Маркус Вокер та Ерік Колмен, а центровий, крім того, ще й став автором 12 підбирань і шести передач.

Наступні два матчі «Говерла» проведе на виїзді з БК «Донецьком» та «Черкаськими Мавпами» 3 та 8 квітня відповідно. Вдома підопічні Євгена Мурзіна гратимуть 12 квітня. Тоді до Франківська завітає принциповий суперник — львівський БК «Галичина».

За матеріалами Суперліги. Фото: БК «Говерла»