Фото

«Говерла» програла «Дніпру» та виграла в «Дніпро-Азота» (ФОТО)

За минулі три дні івано-франківська «Говерла» провела одразу дві домашні гри. Спершу підопічні Євгена Мурзіна поступилися БК «Дніпру», а згодом перемогли «Дніпро-Азот».

У п’ятницю, 5 жовтня, франківцям не вистачило всього одного пункту — 62:63. Найрезультативніший гравець матчу Кінделл Дайкс не зумів реалізувати останню атаку «Говерли» та вирвати перемогу в «Дніпра». Напевне, «ведмедям» не вистачало травмованого капітана Тревіса Пітерсона.

Перша половина матчу завершилася за двоочкової переваги гостей — 31:33. Після великої перерви команди влаштували справжні «гойдалки», по черзі виходячи вперед. «Ведмедям», усе ж таки, вдалося відквитати одне очко, але майже всю четверту чверть попереду був «Дніпро». Наприкінці матчу івано-франківці мали чудові шанси на те, щоб схилити шальки терезів на власну користь, однак не скористалися ними.

Кінделл Дайкс завершив гру із 20 очками та вісьмома підбираннями. Дабл-дабл на свій рахунок записав Райан Пірсон (13 очок та 11 підбирань), 12 очок в Ярослава Лемика.

Вже через два дні, у неділю, 7 жовтня, команда Євгена Мурзіна реабілітувалася перед своїми вболівальниками за п’ятничну поразку. Різниця в рахунку на користь «ведмедів» у матчі з «Дніпро-Азотом» перевищила п’ять очок — 80:74. Щоправда «Говерлі» довелося нелегко — розгубивши 20-очкову перевагу після першої половини, «ведмеді» не без труднощів втримали перемогу.

В дебюті матчу господарі здобули комфортну перевагу, вигравши першу чверть із рахунком 23:9. Далі перевага лише зростала. Перша половина завершилася з фантастичним рахунком 48:28. Найкращими гравцями на майданчику стали Ярослав Лемик (13 очок) і Райан Пірсон (10 очок). Чудовою була реалізація три очкових — 6/8, три з них на рахунку Лемика.

Однак у другій половині гандикап «Говерли» танув буквально на очах. Вже в середині заключної десятихвилинки Ерік Девендорф вивів «Дніпро-Азот» уперед — 67:68. Заключні хвилини змусили добряче понервувати франківських уболівальників, та господарі таки повернули собі перевагу.

По 15 очок «Говерлі» принесли Райан Пірсон і Ярослав Лемик, по 11 очок — Тревіс Пітерсон і Юджин Лоуренс, який, крім того, відзначився шістьма передачами та чотирма підбираннями. 10 очок в активі Кінделла Дайкса.

Після трьох матчів «Говерла» посідає п’яте місце в Суперлізі. Наступні чотири матчі «ведмеді» проведуть на виїзді. Спершу їх чекають дві гри у Києві. У п’ятницю, 12 жовтня, вони протистоятимуть «будівельнику», а у неділю, 14 жовтня, зіграють з «Києвом». Після цього «Говерла» поїде на Схід. Там команда зіграє з «Донецьком» (17 жовтня) та «Азовмашем» (19 жовтня). Вдома побачимо франківських велетнів 26 жовтня в матчі з «Миколаєвом».