Фото

«Говерла» програла «Азовмашу» перший матч серії плей-офф (ФОТО)

Вчора, 17 квітня, маріупольський «Азовмаш» здобув перемогу над івано-франківською «Говерлою» у першому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги-2012 з рахунком 103:93.

Команди доволі рівно розпочали першу чверть, але наприкінці її «Азовмаш» здобув перевагу у дев’ять очок. На початку другої чверті ситуація не змінилася і в один момент на табло вже горів рахунок 36:20. «Говерла» оговталася та відповіла ривком 2:13, скоротивши протягом періоду відставання від господарів до п’яти очок. Втім, черговий спурт «Азовмашу» під кінець першої половини дозволив їм піти на велику перерву з перевагою у 14 очок.

У третій чверті «Говерла» розігралася, а особливо захисник Кевін Тіггс, який здобув 14 очок. Різниця між командами скоротилася лише до трьох пунктів. Але «Азовмаш» узяв гру під контроль у останній десятихвилинці, не дозволивши гостям наблизитися ближче ніж на шість очок, та довів матч до перемоги.

Головним бомбардиром у «Говерли» став Маркус Вокер — 24 пункти. Кевін Тіггс заробив 23 очки.

Наступний матч відбудеться знову в Маріуполі у четвер, 19 квітня. Третя гра серії запланована в Івано-Франківську в манежі Коледжу фізвиховання на неділю, 22 квітня. Початок — о 14:00.