Фото

«Говерла» перемогла «Галичину» і вийшла до плей-офф (ФОТО)

Здобувши 10 очок, захисник франківців Маркус Вокер став найрезультативнішим гравцем першої половини. І саме його кидок незадовго до великої перерви дозволив «Говерлі» вийти вперед 35:33.

У другій половині команди влаштували на паркеті манежу івано-франківського Коледжу фізвиховання справжні «гойдалки». Дальніми кидками кошик господарів просто «забомбардували» львів’яни Кеддрік Мейс і Ленс Харріс, натомість гості не могли впоратися в захисті з Кевіном Тіггсом і Брайаном Гріном. Ближче до фінальної сирени «ведмеді» перехопили ініціативу, вирвалися вперед, і перемогли.

Форвард «Говерли» Кевін Тіггс став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 25 очками. Брайан Грін здобув 20 очок і зібрав чотири відскоки, у Маркуса Вокера – 10 очок.

Отже, регулярний чемпіонат Суперліги сезону 2011/2012 років завершився. Вже відомі пари учасників чвертьфінальної стадії плей-офф:

«Донецьк» – «Дніпро»
«Будівельник» – «ОДЕСА»
«Азовмаш» – «Говерла»
«Хімік» – «Ферро-ЗНТУ»

Матчі  відбудуться 17, 19 та 22 квітня, а також 24 та 27 квітня в разі, якщо для виявлення переможця знадобиться більше трьох ігор. Нагадаємо, що на стадії чвертьфіналу команди гратимуть до трьох перемог. У півфіналі та фіналі – до чотирьох перемог. У серії за третє місце – до трьох перемог.