Фото

«Говерла» перемогла «Азовмаш» і зрівняла рахунок у серії плей-офф (ФОТО)

Івано-франківська «Говерла» перемогла «Азовмаш» у другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф української баскетбольної Суперліги. Незважаючи на травму Брайана Гріна, котрий не зміг допомогти своїм партнерам, і граючи увісьмох, підопічні Євгена Мурзіна виграли 80:76 і зрівняли рахунок у серії — 1:1.

Після дебютної чверті, яка завершилася з рахунком 22-16 на користь господарів, стало зрозуміло, що івано-франківці налаштовані вкрай серйозно. Це гості довели в ході наступних десяти хвилин, за підсумками яких вони вже вели в рахунку 45:34.

Однак уся боротьба в матчі була попереду, адже до заключного періоду команди підійшли за мінімальної переваги «Азовмашу» 54:53. Її господарям паркету забезпечив влучний дальній «постріл» Деніела Юінга на останніх секундах третьої чверті.

Кульмінація цікавої та напруженої зустрічі припала на її кінцівку. «Говерла» лідирувала протягом майже всієї четвертої десятихвилинки та зуміла втримати лідерство, здобувши вкрай важливу перемогу.

Кевін Тіггс, котрий узяв на себе функції головного постачальника очок для «Говерли», завершив гру із 24 балами та шістьма підбираннями. По 17 очок здобули його партнери Маркус Вокер і Данте Свонсон. Ерік Колмен записав на свій рахунок 13 очок і шість зібраних відскоків.

Таким чином, у серії точно відбудуться ще два матчі, обидва — в Івано-Франківську. Третя гра відбудеться у неділю, 22 квітня, о 14:00, четверта — у вівторок, 24 квітня, о 19:00. Нагадаємо, у чвертьфіналі команди грають до трьох перемог.