Фото

Головний МНС-ник Прикарпаття не піде у відпустку (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пожежа, яка трапилася у будинку для літніх людей у Рівненській області, спричинила резонанс і на Прикарпатті. Нагадаємо, що тоді в ніч на 10 липня там у вогні загинули 16 пенсіонерів.

Того ж дня вийшло доручення президента України щодо посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки на об’єктах соціального обслуговування населення.

І вже сьогодні, 11 липня, це питання розглядали на засіданні колегії Івано-Франківської облдержадміністрації.

На колегії начальник управління МНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький повідомив, що від початку року на Прикарпатті сталося 600 пожеж у житлових приміщення, у яких загинуло 45 людей. У річках втопилося 28.

«Це багато?», — риторично запитав губернатор Михайло Вишиванюк.

«На 50% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року», — відповів Чернецький.

«Правильною відповіддю було б, що у нас від пожеж не загинув ніхто, і на ріках не втопився ніхто, — повчав Вишиванюк головного МНС-ника області. — Ми спільно з сільськими, селищними головами, мерами міст забезпечили чергування на річках. А перед тим провели відповідну лекційну пропаганду у всіх ЗМІ про причини, які приводять до пожеж і до утоплень».

Поцікавився губернатор і станом справ на тих самих об’єктах соціального обслуговування населення.

«У березні ми перевіряли стан тих обєктів, — відчитався Чернецький. — Виявлено і запропоновано понад 4 тисячі протипожежних заходів. 25% із них повторюються з року в рік,  бо не виконуються. До адміністративної відповідальності притягнуто 160 осіб. До них застосовано адмінштрафи — від 34 до 102 грн».

Відповідь голові ОДА не сподобалося. Тож із завтрашнього дня всі ці заклади мають бути перевірені по новій. Лекційна робота з протипожежної безпеки посилена. А допоки цього не буде зроблено, Чернецькому і його заступникам Вишиванюк рекомендував забути про відпустку.


У сесійній залі зібралося багато начальників обласного УМНС


Головний МНС-ник Прикарпаття Володимир Чернецький морально готується до доповіді на колегії
Володимир Чернецький не піде у відпустку, поки МНС не гарантує протипожежну безпеку на об’єктах соціального обслуговування населення
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.