Фото

Франківські медики знову пікетують (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні зранку, 20 серпня, працівники міської та районних «швидких» вдруге вийшли на пікет біля міської ради. Нагадаємо, 1 серпня кілька десятків працівників швидкої допомоги виступили проти реорганізації їхньої структури.

Пікетувальники роздавали листівки «Покращенню 103 – ні!» депутатам, які сходились на сесію обласної ради.

«Нашу станцію переведуть в обласну комунальну власність, — пояснює голова профспілкового комітету міської «швидкої», — Є всі папери на ліквідацію. І куди ми далі? Хто на біржу, хто на звільнення. У Чернівцях, Тернополі теж ліквідували міські станції, залишили один центр, а фінансування нема. Ось у Львові зберегли міську і Дрогобицьку станціїї швидкої допомоги. Ми захищаємо своє право на працю. Ми допомагаємо хворим, для яких «швидка» — остання надія як безкоштовна допомога».

«Таке «покращення» не на користь громади міста, — говорить іванофранківець Сергій Чирва. — Опитувати та вирішувати, чи направляти до хворого медиків, буде диспетчер. А якщо йому щось не сподобається у поясненнях родини або хворого?»

Близько 10:00 до пікетувальників вийшов перший заступник директора обласного Департаменту охорони здоров’я Микола Олінійчук і пояснив: «Швидку допомогу передаємо в обласну комунальну власність. Нема ніякого звільнення. Ніяких змін чи ліквідації не передбачають».

Працівники «швидкої» бояться скорочень, адже у новому штаті посади «молодша сестра» взагалі немає. За проханням пікетувальників, Олінійчук дозволив голові профкому піти на сесію.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.