Фото

“Добрий” Івано-Франківськ і далі годує жебраків із Закарпаття (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На вулицях Івано-Франківська продовжують вести свій “бізнес” жебраки із Закарпаття. Один із способів їхнього заробітку — на перехрестях, на проїжджій частині, коли вони випрошують гроші у водіїв та пасажирів легкових авто, поки ті чекають зеленого світла.

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус перед великодніми святами висловив обурення цією ситуацією. Він вважає, що на на доброті іванофранківців просто роблять бізнес. “Якщо ми не проведемо роз’яснювальні роботи, то до Великодня будемо мати пів Закарпатської області“, — сказав мер.

Місцеві правоохоронці затримують ромів-гастролерів, які жебракують у місті, але до відповідальності їх притягнути неможливо, адже відповідної статті за добровільне жебракування немає. Натомість те, що часто калік та безпритульних примусово залучають до жебракування і “перепродають” різні циганські клани, довести фактично нереально.

Одна з таких “заробітчанок” із характерною зовнішністю орудує на перехресті вулиць Івасюка, Миколайчука та Будівельників. У центрі міста подібних жебраків побачити значно важче, натомість на околицях їх вистачає.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.