Фото

До Івано-Франківська приїхав кастинг «Шоу №1» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні в Івано-Франківську проходить кастинг на участь у програмі «Шоу №1» телеканалу «ІНТЕР». Біля нічного клубу «Ельдорадо» з десятої ранку зібралося чимало люду. Діти з батьками, дівчата з хлопцями — хто ще хвилюється, а хто вже встиг розплакатись через невдачу, бо чомусь не вдалося заспівати, як хотілося.

До слова, за тиждень до кастингу по місту були розклеєні афіші, де вказувалося, що кастинг проводитимуть Ані Лорак та Філіп Кіркоров. Але зірок у нашому місті побачити не довелося. Насправді учасників просто записували на камеру.

Серед бажаючих виступити — не тільки франківці, але й чернівчани. Зокрема, дві 18-літні дівчини-близнята Юля та Аня розповіли, що не встигли попередньо пройти цей відбір у Чернівцях. А дізнавшись, що 13-го все це буде відбуватися у Франківську, приїхали сюди.

Батьки 20-літньої франківчанки Діани Ковбас схвильовані — від учасників, які уже виступали до неї, не змогли нічого дізнатися про хід кастингу.

Роман Камрацький прийшов без групи підтримки. Каже, що просто захотілося спробувати свої сили. Нині він навчається на факультеті стоматології в івано-франківському медуніверситету, а пісня — його хобі.

«Важливо відчути і зрозуміти, що можеш. За цим я і прийшла сюди, — говорить дев’ятикласниця Тамара Єлісєєва. — Здебільшого займаюся танцями, а от співати мені подобається, та тільки не знаю, наскільки добре це роблю. У майбутньому хочу стати актрисою, тому, думаю, в будь-якому разі цей досвід мені не завадить».

Двадцятитрирічний Ігор Сахній із Галича каже, що приїхав на кастинг з українським репертуаром. «У моїй родині співають всі — від бабці до мами, — говорить Ігор. — Вважаю, що маю продовжувати традицію. Тому я тут».

П’ятнадцятилітню Соломію її батько Максим Сапіга прийшов підтримати на такий конкурс вперше. «Донька мене попросила, ну то й не зміг відмовити, — говорить пан Максим. — Нехай розвивається. Тим паче, що якийсь досвід має, адже вокалом займається серйозно вже кілька років».

Кожен із бажаючих отримує реєстраційну анкету та номер учасника. До речі, у питальнику серед переліку стандартних пунктів резюме є й такі: «Участь в інших телешоу», «Наявність музичного продюсера», «Чому ви хочете стати учасником «Шоу №1».

Організатори кажуть, що кастинг триватиме доти, поки будуть учасники. А запрошують усіх, хто вміє співати, незалежно від віку. Також брати участь можуть дуети, тріо, квартети і навіть групи. Серед правил участі:

  • репертуар з 5 пісень: романс, танцювальна, а капелла, хіт 21 століття, хіт 70—80-х
  • одна з пісень має бути українською або російською
  • фонограми (мінусовки) мають бути на окремому диску

В обідню пору під нічним клубом сидять кілька конкурсантів, ще кілька — всередині


Кастинг-команда приїхала на непримітному бусі
Учасникам дають порядкові номери, реєструють та фотографують

Write A Comment