Фото

Діти зіграли з «Ураганом» і побачили Уракошу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад 50 вихованців «ураганівської» клубної школи, а це діти 1996-1997, 2000-2001 років народження, мали нагоду побачити професійний урок команди майстрів, почерпнути для себе багато цікавих прийомів та спробувати втілити їх на практиці. То було не просто показове заняття професійної команди НФК «Ураган» для юних футзалістів. Діти навіть зіграли товариську гру з першим складом «Урагану».

Родзинкою події стала перша поява на публіці талісману івано-франківської команди — Уракоші. Над створенням цього образу майстри трудилися близько двох місяців.

Як зазначив головний тренер ДЮСШ «Ураган» Іван Скіцко, для багатьох хлопчаків було справжньою мрією вийти на паркет проти своїх кумирів. «Такі зустрічі варто проводити лишень тому, щоби діти хотіли займатися футзалом, прагнули щоденно наполегливо тренуватися, — каже тренер. — Ми бачимо скільки енергії, скільки бажання займатися з’являється у команди, тільки почувши одне слово «Ураган». У них сяють очі, тремтять ноги, коли вони виходять на майданчик проти досвідченої команди. І лише заради таких відчуттів потрібно проводити подібні майстер-класи».

Звісно, товариський матч завершився перемогою основи «Урагану». А щоб юні спортсмени відчули наближення зимових свят, кожен з них отримав подарунок.


Write A Comment